Bezpieczeństwo i higiena pracy – BHP Nowy Sącz, Gorlice, Jasło, Krosno

Kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy odgrywają kluczową rolę w każdej firmie. I choć bywają postrzegane jako zbędne ograniczenia, chronią zdrowie i życie pracowników. Niestety, zawiłość i mnogość przepisów BHP sprawia, że przedsiębiorcy mają trudności w ich właściwej interpretacji oraz wdrożeniu. Tymczasem to właśnie na nich spoczywa odpowiedzialność za zagwarantowanie pracownikom należytej ochrony. Każda działalność, która zatrudnia pracowników, musi im to bezpieczeństwo i higienę pracy zagwarantować. Jeśli więc chodzi o BHP, nasza firma wychodzi Państwu naprzeciw, oferując najwyższej jakości usługi w tym właśnie zakresie, które swoim zasięgiem obejmują między innymi Gorlice, Jasło, Krosno czy też Nowy Sącz i okolice. Oferujemy Państwu szkolenia BHP na najwyższym poziomie, w pełni biorąc pod uwagę przepisy prawne, obowiązujące normy, jak również i treściwy przekaz informacji, jaki jest nadrzędny, aby firma mogła prawidłowo funkcjonować, nie naruszając zasad BHP.

Profesjonalna obsługa z zakresu BHP dla firm i urzędów

Żeby uniknąć tragicznego w skutkach wypadku, grzywny, wstrzymania pracy zakładu lub odpowiedzialności karnej (z pozbawieniem wolności włącznie), pracodawca może oddelegować zadania związane z BHP zewnętrznemu podmiotowi. I tutaj naprzeciw Państwa potrzebom wychodzi nasza firma, która to oferuje najwyższej jakości szkolenia BHP w Gorlicach, Nowym Sączu, Krośnie, Jaśle i okolicach. Jeśli więc zależy Państwu na profesjonalnej usłudze, to jak najbardziej nasza oferta będzie dla Państwa odpowiednią.

W TERRA VERDE zajmujemy się kompleksową obsługą firm i urzędów pod kątem BHP. W zależności od potrzeb podmiotu przejmujemy całość lub część obowiązków, które wynikają z zapisów prawa. Dzięki temu nasi Klienci mogą poczuć wyraźną ulgę i skupić się na innych aspektach działalności. BHP ma ogromne znaczenie i jest ono elementem obowiązkowym, o który musi zatroszczyć się każdy właściciel firmy. Jeśli więc Państwo takiej właśnie poszukują, wychodzimy serdecznie z naszą ofertą szkoleń BHP, przekazując niezbędną wiedzę, prowadząc dokumentację i kontrolując dokładnie miejsca pracy. Jesteśmy przekonani o tym, iż nasza wiedza, doświadczenie oraz stosowne kwalifikacje, pozwolą nam w sposób prosty i logiczny przekazać niezbędne informacje, a w razie wystąpienia problemów w obrębie BHP, podjąć w tym kierunku stosowne kroki.

pracownicy w kamizelkach

W ramach świadczonych usług:

 • wykonujemy analizy i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
 • opracowujemy instrukcje BHP,
 • sporządzamy dokumentację powypadkową,
 • kontrolujemy warunki pracy i przestrzeganie przepisów BHP na terenie zakładu,
 • prowadzimy rejestry szkoleń, badań lekarskich, chorób zawodowych i wypadków,
 • sporządzamy wszelką dokumentację z zakresu BHP, która wynika z aktualnie obowiązujących przepisów prawa.

Na tym jednak nie koniec. W TERRA VERDE pomagamy przedsiębiorcom zrealizować nakazy i wystąpienia pokontrolne Państwowej Inspekcji Pracy. Doradzamy również we wszelkich kwestiach związanych z BHP. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu nasi klienci unikają błędów i ich konsekwencji prawnych. W wyniku bowiem nieodpowiednich działań lub naszej niewiedzy, możemy przysporzyć sobie ogrom problemów związanych z nieprawidłowym prowadzeniem firmy w obrębie BHP. Jeśli wybiorą Państwo naszych specjalistów, takie problemy przestaną istnieć, bowiem zajmiemy się wszystkim kompleksowo.

inspekcja

Szkolenia BHP: Nowy Sącz, Gorlice, Jasło, Krosno i nie tylko

W TERRA VERDE zajmujemy się również organizacją szkoleń wstępnych i okresowych, a także z zakresu ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy przedlekarskiej. Na życzenie Klienta instruktaż przeprowadzamy w siedzibie firmy.

Wielu osobom wydaje się, że własna firma to po prostu realizacja zadań, które są w niej wykonywane. Praca na produkcji, projektowanie ubrań, aranżowanie mieszkań, szwalnia i tak dalej i tak dalej… Bez względu jednak na rodzaj prowadzonej działalności, w każdym przypadku patrząc na aspekt prawny i obowiązujące przepisy, każdy właściciel musi skupić uwagę na kluczowych elementach, aby jego firma prosperowała zgodnie z tymi właśnie przepisami i normami. Zawsze BHP jest niezbędne, aby ludzie wykonujący pracę w danym miejscu, mieli zapewnione odpowiednie, jak najlepsze warunki pracy. Nasze szkolenia BHP są więc kluczowe, aby o ten właśnie aspekt w sposób szczególny móc się zatroszczyć.

Działamy na terenie takich miast jak:

 • Nowy Sącz,
 • Gorlice,
 • Jasło,
 • Krosno.

Żeby zagwarantować dostęp do unikalnej wiedzy podmiotom z innych części Polski, oferujemy pakiet szkoleń on-line. Dostępne kursy spełniają wszystkie wymogi zawarte w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Zarówno ich zakres merytoryczny, jak i przyjęta forma egzaminowania są zgodne z przepisami prawa i najlepszymi standardami w branży. Jeśli Państwa firma prowadzona jest w Nowym Sączu, w Krośnie, Jaśle lub Gorlicach, czy też pobliskich im okolicach, to zapraszamy serdecznie do bezpośrednich spotkań. Jeśli zaś prowadzą Państwo firmę dalej, to jak najbardziej nasze szkolenia BHP w wersji online, również stanowią doskonały wybór i prowadzone są zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Fachowe wsparcie w zakresie BHP: Gorlice, Nowy Sącz, Krosno, Jasło

Kwestie związane z BHP mają szczególne znaczenie dla efektywnego funkcjonowania firmy. Nie można ich zatem pozostawiać przypadkowi. Jeśli Nowy Sącz, Gorlice, Jasło lub Krosno to miasto, w którym prowadzisz swoją działalność, możesz liczyć na kompleksową pomoc TERRA VERDE. Nasi wykwalifikowani eksperci przejmą od Ciebie dotychczasowe obowiązki z zakresu BHP i w profesjonalny sposób zadbają o realizację wszystkich wymogów. Ogrom wiedzy i doświadczenia zebranego przez lata, grono zadowolonych klientów. Tym właśnie jest nasza firma Terra Verde, która zrobi wszystko, aby zapewnić Państwu jak najlepszych warunki współpracy w obrębie BHP.

Dzięki naszemu wsparciu:

 • zadbasz o bezpieczeństwo pracowników,
 • unikniesz nieprzyjemnych zdarzeń i sankcji karnych,
 • obniżysz koszty prowadzenia działalności (brak konieczności tworzenia etatu dla specjalisty ds. BHP),
 • odciążysz wewnętrzne zasoby firmy,
 • zyskasz więcej czasu na rozwój biznesu.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Zapraszamy!

inspektor