Ochrona przeciwpożarowa Nowy Sącz, Krosno, Gorlice, Jasło

Ochrona przeciwpożarowa obejmuje szereg działań, które mają zabezpieczać zdrowie i życie ludzi oraz zwierząt, a także mienie przed m.in. pożarami i klęskami żywiołowymi. Niestety, w gąszczu obowiązków, które ciążą na właścicielach oraz zarządcach budynków i które odnoszą się do ochrony ppoż., łatwo się pogubić. Dlatego warto zdać się na pomoc specjalistów.

Fachowa pomoc z zakresu ochrony ppoż. dla firm i instytucji

W TERRA VERDE świadczymy kompleksowe wsparcie we wszystkich aspektach związanych z ochroną ppoż. Oferujemy usługi:

  • doradcze,
  • kontrolne,
  • szkoleniowe.

Obsługujemy zarówno niewielkie firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, urzędy oraz instytucje zlokalizowane w miastach takich jak Nowy Sącz, Krosno, Gorlice czy też Jasło. Dbamy o każdy szczegół. Dzięki temu nasi Klienci nie tylko spełniają obowiązki wynikające z ustaw, ale również realnie troszczą się o bezpieczeństwo pracowników, zwierząt i mienia. W efekcie zyskują spokój i dodatkową ochronę.

Nasi specjaliści dysponują szeroką wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu zagadnienia związane z ochroną ppoż. nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Opracowują m.in. ekspertyzy, plany ewakuacyjne oraz zasady stosowania gaśnic i hydrantów. Wydzielają strefy pożarowe. Doradzają. Wszystko po to, by ochrona ppoż. spełniała swoje zadania.

Ochrona ppoż. Nowy Sącz, Krosno, Gorlice, Jasło – praktyczne szkolenia

W ramach oferowanych usług przeprowadzamy również szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Uczestnictwo w nich nie tylko pozwala spełnić obowiązek wynikający z Kodeksu Pracy, ale również realnie przygotowuje pracownika (pracowników) do organizacji i przeprowadzenia działań ewakuacyjnych w razie wystąpienia pożaru lub innych zagrożeń.

W ramach szkolenia uczestnik poznaje podstawowe przepisy dotyczące ochrony przeciwpożarowej, a także przyczyny powstawania i rozprzestrzeniania się pożarów. Nabywa praktyczną wiedzę na temat zasad obsługi znajdujących się w budynku gaśnic, a także uczy się, jak przeprowadzić sprawną i bezpieczną ewakuację ludzi, zwierząt oraz mienia.

Działalność szkoleniową prowadzimy dla przedsiębiorstw, urzędów i instytucji zlokalizowanych w takich miastach jak:

  • Nowy Sącz,
  • Gorlice,
  • Krosno,
  • Jasło.

Na życzenie Klienta przyjeżdżamy do siedziby firmy/instytucji.

Profesjonalna Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego

Dla naszych Klientów wykonujemy również Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego. Opracowany dokument jest nie tylko zgodny z aktualnymi przepisami, ale również dostosowany do specyfiku obiektu. Zawiera on m.in. plany rozmieszczenia sprzętu gaśniczego, plany ewakuacji oraz sposoby wykonywania prac, które są niebezpieczne pod względem pożarowym.

Profesjonalnie przygotowana i wdrożona Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego jest źródłem wymiernych korzyści. Zmniejsza ryzyko wystąpienia pożaru, a co za tym idzie – zwiększa bezpieczeństwo osób użytkujących budynek. Dzięki niej właściciel/zarządca obiektu wywiązuje się z ciążącego na nim obowiązku prawnego. Może również wynegocjować niższą stawkę składki ubezpieczeniowej.

W TERRA VERDE koszt opracowania Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego ustalany jest indywidualnie, na podstawie informacji dotyczących wielkości i przeznaczenia obiektu. Dlatego, by wycenić dokument, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, także jeśli masz pytania w sprawie innych świadczonych przez nas usług z zakresu ochrony ppoż.