Ochrona środowiska Nowy Sącz, Gorlice, Krosno, Jasło

Prawna ochrona środowiska obejmuje szereg regulacji, które mają służyć m.in. zapewnieniu bezpieczeństwa ekologicznego dla obecnych i przyszłych pokoleń. Do obowiązujących wytycznych środowiskowych muszą stosować się nie tylko firmy, ale również instytucje czy też gminy i powiaty. Bez gruntowej znajomości przepisów trudno sprostać piętrzącym się z roku na rok wymaganiom. Dlatego obowiązki z zakresu ochrony środowiska warto powierzyć specjalistom.

Degradacja środowiska osiąga coraz większą skalę, a tak naprawdę do tego wszystkiego przyczynia się nie kto inny, tylko człowiek. Istnieje wiele działań, dzięki którym można postawić na odpowiednią, jak najlepszą ochronę środowiska. Największymi zagrożeniami dla środowiska są między innymi kwaśne deszcze, efekt cieplarniany czy też dziura ozonowa, ale i konkretne działania człowieka. Nasza firma, wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom, oczekiwaniom i potrzebom, oferuje usługi kryjące się w słowach ochrona środowiska na terenie miast: Nowy Sącz, Gorlice, Krosno czy Jasło, jak również i okolic. Realizacja określonych wytycznych, które mają podłoże prawne, ma niebywale istotne znaczenie, dlatego też wchodząc z nami we współpracę, zarówno jeśli chodzi o obsługę prawną, jak również i techniczną, jesteśmy w pełni do Państwa usług. Jeśli więc doskonały wybór firmy zajmującej się dla swoich klientów ochroną środowiska, to jak najbardziej warto wejść we współpracę właśnie z naszą firmą Terra Verde.

Fachowa obsługa z zakresu ochrony środowiska dla firm, urzędów i instytucji

W TERRA VERDE świadczymy kompleksową obsługą prawną i techniczną dla firm, powiązaną z doradztwem pod kątem ochrony środowiska. W zależności od potrzeb Klienta przejmujemy wszystkie lub wyłącznie wybrane obowiązki, które wynikają z przepisów dotyczących ochrony środowiska. Nie tylko oferujemy stałą obsługę, ale również realizujemy zlecenia jednorazowe. W każdej sytuacji, gdy mają Państwo problem, gdy pojawia się sytuacja związana z ochroną środowiska, do której to trzeba odpowiednio podejść, nasza firma jest do Państwa dyspozycji.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu ochrona środowiska nie ma przed nami żadnych tajemnic. Swoje usługi kierujemy do firm, urzędów i instytucji działających w miastach takich jak Nowy Sącz, Gorlice, Krosno oraz Jasło. Od lat wspieramy podmioty w ich codziennym funkcjonowaniu, dzięki czemu mogą uniknąć dotkliwych kar za nieprzestrzeganie przepisów środowiskowych, obniżyć koszty działania i skupić się na rozwoju. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie każdy zna wszystkie obowiązujące normy oraz wspomniane przepisy środowiskowe, dlatego też będąc we współpracy z naszą firmą, absolutnie o nic nie trzeba się bać. Ochrona środowiska w Nowym Sączu, Gorlicach, Krośnie czy Jaśle – to profesjonalizm na najwyższym poziomie, który właśnie my jesteśmy w stanie zaoferować.

Cały czas monitorujemy zmiany w ustawodawstwie, tak aby nasi Klienci byli zawsze na bieżąco i prawidłowo realizowali najnowsze wytyczne. Dzięki temu zyskują oni pewność, że prowadzą biznes zgodnie z prawem.

liść z kroplą wody

Ochrona środowiska: Nowy Sącz, Gorlice, Krosno, Jasło – kompleksowa obsługa

liść w kieszeni

Dla naszych Klientów świadczymy profesjonalne wsparcie z zakresu ochrony środowiska, w tym m.in.:

  • obliczamy opłaty za korzystanie ze środowiska,
  • sporządzamy i przesyłamy do właściwych urzędów sprawozdania z zakresu ochrony środowiska,
  • opracowujemy i składamy raporty do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami (KOBiZE),
  • opracowujemy m.in. operaty wodnoprawne, operaty ochrony powietrza, wnioski o wydanie pozwoleń na wytwarzanie odpadów i wnioski rejestrowe o wpis do bazy,
  • dokonujemy zgłoszeń instalacji,
  • opracowujemy Karty Informacyjne Przedsięwzięć (KIP).

 

W imieniu przedsiębiorcy prowadzimy całość dokumentacji z zakresu gospodarki odpadami (w tym ewidencję odpadów, zbiorcze zestawienia danych o odpadach). Opracowujemy i składamy sprawozdania dotyczące opakowań oraz odpadów opakowaniowych.

Sporządzamy roczne ewidencje m.in. o poborze wód powierzchniowych lub podziemnych czy też rodzaju i ilości odprowadzanych ścieków. Dla gmin i powiatów wykonujemy Programy Ochrony Środowiska i raporty z ich realizacji.

Nie wiesz, czy jakie obowiązki dotyczą prowadzonej przez Ciebie działalności, a ochrona środowiska wydaje Ci się skomplikowaną materią? W TERRA VERDE świadczymy profesjonalne usługi doradcze. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiemy nawet na najtrudniejsze pytania. Wskażemy, jakie przepisy środowiskowe mają zastosowanie w przypadku prowadzonej działalności i zadbamy o realizację wszystkich wynikających z nich obowiązków. Nikt nie musi być specjalistą od wszystkiego, a ochrona środowiska jest działem niezwykle trudnym i skomplikowanym. Jesteśmy więc tutaj po to, aby każdemu z Państwa pomóc, być wsparciem i firmą, która w tym aspekcie wykona wszelkie, niezbędne działania.

Jeśli prowadzisz swoją działalność na terenie miast takich jak Nowy Sącz, Gorlice, Jasło oraz Krosno, a ochrona środowiska ma dla Ciebie szczególne znaczenie, skontaktuj się z nami już dziś. Odpowiemy na Twoje wszelkie pytania i kompleksowo zajmiemy się Twoim biznesem, tak aby był on dostosowany do najnowszych wytycznych środowiskowych. Aby środowisko było czyste i niezdegradowane, musimy sami się o nie troszczyć. Jeśli każdy z nas zacznie od siebie, wiele się w tej kwestii zmieni, a z naszą pomocą osiągnąć będzie można jeszcze dużo więcej dobrego.

Dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas usług:

terraverde logo